O nás, službách a cenách

Společnost eeebid.com Inc. byla založena začátkem roku 2000 jako 100% dceřiná společnost specializovaného softwarového poskytovatele Unicarte Software AG. Její hlavní sídlo je v Doveru, USA, sídlo pro Evropskou unii je v Mnichově a sídlo pro oblast střední a východní Evropy je pak v Budapešti. V oblasti střední a východní Evropy zajišťují činnost společnosti eeebid.com Inc., organizační složka s kanceláří v Praze, eeebid KFT s kanceláří v Budapešti a SC eeebid SRL s kanceláří v Brašově. Společnost eeebid.com Inc. má partnerské kanceláře v Paříži, Mainzu, Vaduzu, Buenos Aires, Bostonu a Johannesburgu. Díky účasti v mezinárodní síti Global Resourcing Network jsme schopni zajistit tendry s dodavateli z celého světa. Skupina eeebid.com Inc. do současné doby získala více jak 300 partnerů, kterým ušetřila více 2 500 miliónů € ve více jak 6000 projektech. Eeebid je certifikovaný ISO 9001 a 27001.

Služby

Našim partnerům neposkytujeme pouze softwarový produkt, ale komplexní balík služeb pro management nákupního procesu. Náš produkt eeebid.com je zaměřen převážně na internetové nákupní aukce. Sofistikovanější produkt eeebidQL je pak uceleným Enterprise Spend Management řešením, které zahrnuje pokrytí celého nákupního managementu kombinací flexibilního softwaru a konzultačních a poradenských služeb.

vice »

eeebid Poznámky

Studie CapGemini SRM 2016-2017
Vážení obchodní partneři, představujeme Vám studii poskytovatelů SRM (Supplier Relation Management) za rok 2016/ 2017, vypracovanou společností Capgeminy Consulting. Společnost Eeebid se umístila v Top 4 poskytovatelů těchto služeb. Mezinárodně uznávaný systém, který je používán i našimi zákazníky vychází z mezinárodních zkušeností, na druhé straně se však vlastnosti systému vyvíjí podle požadavků a trendů českých klientů. Tato studie byla vytvořena na základě dotazníků funkčnosti SRM. Analýza je založena na sérii otázek, které testují nákup a eTendry a také funkčnost softwarové podpory. Stejně jako v průběhu dřívějších studií, revize služeb letos ukázala rozdíly mezi systémy v provozu, jejich složitost a úroveň funkčnosti. Zkouška služeb zahrnuje plné pokrytí některých zkoumaných oblastí, další část se zaměřila pouze na některé oblasti. Studie byla provedena nezávislými odborníky poskytovatelů SRM systémů, kteří porovnali výsledky a přiřadili jim skóre. Systém Eeebid stejně jako loni se umístil mezi nejlepšími poskytovateli služeb v konkurenci firem jako jsou: SAP, Oracle, Ariba vagy a Peoplesoft. Tento rok, jsme ve 3...

vice »

News

Vážení partneři a hosté,
Rádi bychom Vás tímto informovali, že v pátek 16.3.2018 proběhne aktualizace systému Eeebi
Vážený partnere, Vážený zájemci!
Rádi bychom Vás informovali, že systém eeeBID bude procházet aktualizací a to v pát
Vážení obchodní partneři, Vážení návštěvníci,
rádi bychom Vás informovali, že v pátek 31. března 2017 proběhne aktu
Do naší společnosti hledáme spolupracovníka na pozici „Junior project specialist“
Popis pozice:
- řešení uživat

vice »